Neej.cz > Cestování

Čtyři tipy na lyžování v Africe

Pokud by Vám lyžování na českých, slovenských, rakouských či italských kopcích začalo připadat trochu nudné, můžete vyzkoušet něco nového. Máme pro Vás pár tipů na lyžování v Africe.

10 nejlepších pláží světa

Toužíte splnit si svůj sen a prožít sladké lenošení na nejkrásnější pláži světa? Poznejte ráj na zemi, kde Vás bude omývat průzračně čistá voda a do nohou hřát bílý písek. Zasloužíte si to!

Deset věcí před dovolenou v zahraničí

Na co nesmíte zapomenout před dovolenou v zahraničí? Deset věcí, na které je dobré pamatovat, než vyrazíte do světa.

Deset nejdražších hotelů světa

Strávit noc v nejdražších hotelech světa je pro většinu z nás nedosažitelné. Pojďme snít a vypravme se na cestu po luxusních hotelech, kde se ubytovávají ti největší boháči. Bude se Vám tajit dech a neuvěříte vlastním očím, kolik peněz jsou ochotni někteří lidé utratit za jednu noc v hotelu.

Šest tipů kam na výlet tento víkend

Kam na výlet tento víkend? Přinášíme Vám šest tipů - vezměte svou rodinu nebo přátele na výlet po krásách naší země a přivezte si domů nezapomenutelné zážitky.

Pět tipů na zajímavou dovolenou v ČR

Zkuste letos prožít dovolenou netradičně a zajímavě. Zažijte adrenalin, naučte se jezdit na koni jako indiáni nebo se přeneste do pohádky.Copyright © 2021 Marek Stanovský, všechna práva vyhrazena

Kontakt na provozovatele

O projektu NEEJ.cz

Právní doložka