Neej.cz > Finance > Půjčky > Nemůžete doložit svůj příjem? Nevadí. I Vy můžete získat půjčku

Nemůžete doložit svůj příjem?
Nevadí. I Vy můžete získat půjčku


Pro úspěšné vyřízení bankovního úvěru je nutné doložit příjem. Co když jej ale nemůžete prokázat nebo ho prostě nechcete uvádět? Vaší záchranou jsou nebankovní půjčky bez doložení příjmů, jejichž poskytovatelé si uvědomují, že peníze potřebujete rychle a bez zbytečného papírování. Získejte i Vy půjčku a nechte se příjemně překvapit bleskovým posouzením.Stačí pár kliků a půjčka je Vaše

Na internetových stránkách poskytovatelů těchto půjček najdete tabulku s posuvníky, pomocí kterých si zvolíte požadovanou částku a dobu splatnosti. K žádosti o půjčku slouží online žádost, do níž jednoduše vypíšete základní osobní údaje a odešlete. Během chvíle se dozvíte, zda byl úvěr schválen. V kladném případě jsou peníze ihned zaslány na Váš účet.

Vybírejte z několika typů půjček

Výše půjčky bez dokládání příjmů se pohybuje od 500 Kč až do několika set tisíc Kč. Čím nižší částka, tím je snazší ji získat. U částek do 5 000 Kč není nutné podepisovat tištěnou smlouvu a mluvíme zde o tzv. mikropůjčkách. U vysokých částek je zapotřebí poskytnout zástavní právo k nemovitosti. A jaké další druhy nebankovních půjček nepožadují doložení příjmu?

Půjčky před výplatou

Tyto půjčky jsou sice hlavně určeny pro zaměstnané žadatele, ale využít je mohou i lidé, kteří jsou schopni splatit je do jednoho měsíce, např. ze sociálních dávek či jiné státní podpory. Bez problémů dosáhnou až na částku 5 000 Kč. Některé nebankovní společnosti přichází s akcí, že první půjčka je zcela zdarma.

Americké hypotéky

Pokud potřebujete vyšší částku a jste ochotni poskytnout nebankovní společnosti zástavní právo k nemovitosti, pak využijte americkou hypotéku se splatností až 25 let. Výše hypotéky může činit až 70 % ceny zastavované nemovitosti. A úrok? Ten je mnohem výhodnější než v případě spotřebitelského úvěru.

Půjčky na směnku

Pokud preferujete osobní přístup a individuální jednání, nejspíš Vás osloví půjčka na směnku. Tato půjčka je zajištěna cenným papírem – směnkou, která je zárukou toho, že v případě Vaší platební neschopnosti dostane věřitel své peníze zpět, a to pomocí exekučního řízení. Celou půjčenou částku splatíte jednorázově na konci dohodnuté doby splatnosti. Uspět může i ten, kdo byl u jiné společnosti odmítnut.Copyright © 2021 Marek Stanovský, všechna práva vyhrazena

Kontakt na provozovatele

O projektu NEEJ.cz

Právní doložka