Neej.cz > Finance > Půjčky > Neobíhejte pobočky. Půjčit si můžete i přes internet

Neobíhejte pobočky.
Půjčit si můžete i přes internet


Rozhodli jste se vzít si půjčku, ale nemáte čas ani chuť obíhat pobočky finančních institucí a hledat ten nejvýhodnější úvěrový produkt? Pohodlný způsob, jak si půjčit, je přes internet. Proč tedy nevyužít výdobytek moderní doby k získání hotovosti? Navíc si ze svého oblíbeného křesla srovnáte jednotlivé nabídky a najdete recenze na poskytující společnosti.Výhody online půjček

Žádná banka Vám nepůjčí tak rychle jako některé nebankovní společnosti, které poskytují online půjčky. S těmito půjčkami můžete okamžitě vyřešit nepříznivou finanční situaci způsobenou nečekanými výdaji. Přímo na stránkách společnosti si vyberete výši úvěru a dobu splatnosti. Výsledek předběžného posouzení žádosti se dozvíte téměř okamžitě. Online půjčky mohou využít i lidé bez zaměstnání, aniž by potřebovali ručitele. Snadno na ně dosáhnou i senioři nebo ženy na mateřské dovolené.

Jaké půjčky je možné sjednat online?

Mikropůjčky

Zpravidla všechny mikropůjčky lze vyřídit online, a to od počátku až do konce. Slouží k překlenutí krátkodobého nedostatku hotovosti převážně před výplatou. Jejich výše je obvykle do 5 000 Kč se splatností do 31 dnů. Tento úvěr získáte bez nutnosti dokladování příjmu, jelikož se jedná o malé částky. Peníze obdržíte obratem na účet nebo složenkou.

Nebankovní půjčky do 100 tisíc Kč

U vyšších částek do 100 tisíc Kč je také možné využít online žádosti, ale smlouvu je nutné podepsat před kurýrem nebankovní společnosti, který Vám ji doveze domů a rovnou předá hotovost. Půjčka je Vám schválena, když splňujete určité podmínky. Zapotřebí je prokázat dostatečný příjem, poskytnout zástavu nemovitosti nebo o půjčku požádat spolu s ručitelem.

Ostatní půjčky

Online můžete požádat téměř o všechny půjčky. Není problém takto sjednat bankovní či nebankovní americké hypotéky, spotřebitelské úvěry (zejména u nových bank), ale i kreditní karty. Jelikož je nutné doložit určité dokumenty a podepsat smlouvu, bude pravděpodobně nutná následná návštěva pobočky.Copyright © 2021 Marek Stanovský, všechna práva vyhrazena

Kontakt na provozovatele

O projektu NEEJ.cz

Právní doložka