Neej.cz > Finance > Půjčky > Potřebujete půjčku? Záznam v registrech už nemusí být problém

Potřebujete půjčku? Záznam v registrech už nemusí být problém


Kdo v minulosti žádal o půjčku a neměl čistý registr dlužníků, ten nepochodil. Naštěstí jsou tyto časy dávno pryč. V dnešní době, pokud potřebujete půjčku, nemusí být záznam v registru problém. Z krizových situací Vám pomohou půjčky bez nahlížení do registru dlužníků.Kdo půjčku využije?

Registr dlužníků eviduje osoby, které nezvládají splácet své závazky nebo nedostály svým závazkům vůbec. Tato půjčka je především určena žadatelům s negativní platební historií, ale čím dál častěji je vyhledávána i zájemci o rychlou půjčku. Celý proces – od žádosti až po schválení – probíhá online, a tak jednoduše vše vyřídíte z pohodlí domova.

Typy půjček bez registru

Tato půjčka bývá poskytována s vyšším úrokem, což je vyváženo její rychlostí a dostupností. Při opakovaných půjčkách můžete žádat o úvěr prostřednictvím SMS zprávy. Kromě mikropůjček je možné získat bez nahlížení do registrů i nebankovní americkou hypotéku nebo půjčku před výplatou.

Kdo poskytuje půjčky bez registru?

Zásadně je poskytují nebankovní společnosti, banky tuto možnost nemají zařazenu ve své nabídce. Velké nebankovní společnosti však do registru dlužníků nahlíží, proto spíše pochodíte u menších poskytovatelů nebo u soukromých osob. Možné je získat i několik desítek tisíc korun, ovšem za poskytnutí půjčky je nutné podepsat směnku, nebo zajistit půjčku nemovitostí. Proto jsou lidmi se záznamem v registru spíše upřednostňovány mikropůjčky do 5 000 Kč, jichž je opravdu velký výběr.

Na co si dát pozor?

Při hledání vhodné půjčky bez registru není od věci obezřetnost. Ne vždy jsou poskytovatelé seriózní. Jejich pověst jednoduše dohledáte na internetu, ale řiďte se recenzemi na nezávislých fórech, nikoli na stránkách společnosti, kde mohou být uměle vytvořeny pro nalákání nových žadatelů. Počítejte také s vyššími náklady spojenými s půjčkou a před žádostí o půjčku sami musíte vyhodnotit vlastní schopnost splácet.Copyright © 2021 Marek Stanovský, všechna práva vyhrazena

Kontakt na provozovatele

O projektu NEEJ.cz

Právní doložka