Neej.cz > Finance > Půjčky > Půjčka za pár minut? Dnes žádný problém

Půjčka za pár minut? Dnes žádný problém


Zdá se Vám nemožné získat půjčku za pár minut? Nemusíte čekat několik dní na rozhodnutí, zda Vám finanční instituce žádost schválí. Celý proces může být vyřízen bleskovou rychlostí a Vy se můžete radovat z peněz takřka okamžitě od schválení půjčky. Stačí požádat některou nebankovní společnosti o „půjčku do 15 minut na účtu“.Výhody a nevýhody této půjčky

Půjčku do 15 minut vyřídíte bez nutnosti návštěvy pobočky. Solidní společnosti nepožadují poplatky předem a nezatěžují Vás složitým a únavným papírováním. O půjčku mohu požádat i osoby bez doložitelného příjmu nebo ti, kdo se někdy dostali do problémů se splácením jiných půjček. Tento úvěr je také možné využít opakovaně. Podmínkou je vrátit předešlou půjčku v řádném termínu.

Úrokové sazby jsou vyšší než u bankovních úvěrů, ale ty zase nemohou nabídnout takové benevolentní podmínky jako nebankovní poskytovatelé. Nesrovnávejte tuto půjčku pouze na základě úroku, ale především se zaměřte na smluvní pokuty, skryté poplatky a poplatky za předčasné splacení půjčky. Nebezpečím je i snadná dostupnost tohoto úvěrového produktu osobám, které jsou již dluhy zahlceny. Lehce tak mohou prohloubit svou finanční nouzi.

Jak lze získat půjčku za pár minut?

Počátečním krokem je vyplnění online žádosti, která je nenáročná na osobní údaje. S první žádostí můžete požádat o nižší částku v maximální výši 5 000 Kč, s další klidně až ve výši 20 000 Kč. Žádosti jsou posuzovány 24 hodin denně, 365 dní v roce, proto nedochází k žádnému zpoždění kvůli dnům pracovního klidu nebo státním svátkům. Přišel Vám email či SMS zpráva o schválení půjčky? Pak očekávejte peníze na účtu do 15 minut.

Opravdu Vám peníze přijdou za tak krátkou dobu?

Ve většině případů ano, ale platba se může pozdržet, pokud zasílající nebankovní společnost nevlastní běžný účet u stejné banky jako Vy. Nutné je pak počítat s mezibankovním převodem. Platba se také zpozdí, když podáte žádost mimo pracovní dobu bank. Někdy dojde i k prodloužení celého procesu půjčky, neboť některé společnosti vyžadují od klientů dodatečné informace.Copyright © 2021 Marek Stanovský, všechna práva vyhrazena

Kontakt na provozovatele

O projektu NEEJ.cz

Právní doložka