Neej.cz > Finance > Půjčky > SMS půjčky se těší stále větší oblibě

SMS půjčky se těší stále větší oblibě


Ačkoliv průměrná mzda stále stoupá, dvě třetiny zaměstnaných lidí tento trend vůbec nepociťují a mnohdy si musí vystačit s minimální či podprůměrnou mzdou. O to horší jsou pak nenadálé události, které si vyžadují okamžité finanční řešení. Ve stejně nepříznivé situaci se mohou ocitnout i lidé pobírající různé sociální dávky. Co dělat, když výplatní den je stále daleko, ale nutně potřebujete peníze? Pomocnou ruku Vám podají SMS půjčky, které se těší stále větší oblibě.Co jsou to SMS půjčky?

SMS půjčky se řadí mezi krátkodobé půjčky, což znamená, že je nutné splatit je do jednoho měsíce, a to v plném rozsahu najednou. Při žádosti Vám postačí mobilní telefon či připojení k internetu, popřípadě je nutné vlastnit obojí. Žádost je obvykle posuzována automatizovaným systémem nebo úvěrovými pracovníky. Výsledek se dozvíte prostřednictvím emailu, SMS zprávy nebo telefonicky.

Přednosti SMS půjčky

Vaše žádost je vyřízena v rekordním čase a peníze jsou Vám zaslány ihned po schválení žádosti. Ten, kdo měl v minulosti problém získat nějakou půjčku, u SMS půjčky uspěje. Snadno na ni dosáhnou i lidé se záznamem v registru dlužníků a bez pravidelného příjmu.

O půjčku můžete požádat v kteroukoli dobu – třeba i v noci nebo o víkendu. Jak peníze využijete, je čistě na Vás, půjčka je totiž bezúčelová. Při opakovaných půjčkách u stejného poskytovatele se úvěrový rámec navyšuje klidně až do výše 20 000 Kč a může se prodloužit i doba splatnosti.

Na co si dát pozor?

Rychlost půjčky je vykoupena větším úrokem a může se dost prodražit. Některé „zaručeně výhodné“ SMS půjčky požadují po žadatelích předem úhradu poplatků za její zprostředkování či vyřízení. Po zaplacení se však slíbených peněz nedočkají.

Při výběru poskytovatele se řiďte recenzemi na danou nebankovní společnost. Známí poskytovatelé si zakládají na dobré pověsti a není jejich zájmem poškodit klienta. Z tohoto hlediska jsou proto nejvhodnější volbou.Copyright © 2021 Marek Stanovský, všechna práva vyhrazena

Kontakt na provozovatele

O projektu NEEJ.cz

Právní doložka