Neej.cz > Vztahy

10 věcí, které muž nikdy nesmí říct ženě

Muž by měl být k ženě vždy ohleduplný a pokud možno taktní. Ženy jsou citlivé bytosti a na nevhodné poznámky či nejapné připomínky leckdy reagují podrážděně. Co by muž raději neměl ženě nikdy říct?

10 věcí, které žena nikdy nesmí říct muži

Stejně jako ženy, i muži jsou citliví na nevhodné poznámky. Jaké věci se nevyplácí vyslovovat nahlas? V zájmu zachování zdravého partnerského vztahu by se žena měla vyvarovat následujících vět:

9 tipů jak sbalit holku

Potkal jsi dívku svých snů, ať už ve škole, v parku nebo na diskotéce, ale ona jako by o tobě nevěděla nebo si tě dokonce vůbec nevšimla? Jak sbalit holku svého srdce, jež tě na první pohled okouzlila? Ukaž jí, že jsi milý, vtipný společník, který se nebojí oslovit ji a pozvat na rande. Poradíme ti, jak na to!

9 tipů jak sbalit kluka

Zapomeň na zažitý stereotyp, že jenom kluk může sbalit holku. Buď moderní – líbí se ti nějaký kluk a připadá ti obzvlášť roztomilý? Přečti si naše tipy jak sbalit kluka a vezmi otěže do svých rukou. Získej ho pro sebe dříve, než ti ho vyfoukne nějaká jiná.Copyright © 2021 Marek Stanovský, všechna práva vyhrazena

Kontakt na provozovatele

O projektu NEEJ.cz

Právní doložka